Kontakt

Välkommen att kontakta oss på Humanisthemmet EQ

För placeringsförfrågan, kontakta: 

Verksamhetschef

Agneta Modigh
info@humanisthemmet.se
Tel: 0702-15 22 22

 

Personalchef / bitr. verksamhetschef

Carina Efraimsson
carina@humanisthemmet.se
Tel: 0702-60 16 36

 

Våra HVB-hem i Uppsala

EQ Vråken
Föreståndare: Pia Karppinen
Tel: 0704-26 28 29
pia@humanisthemmet.se
Tel till hemmet: 0735-44 22 25
eqvraken@humanisthemmet.se

 

EQ Blåhaken
Föreståndare: Derya Akdag (tjänstledig)
Tf.föreståndare: Carina Efraimsson
carina@humanisthemmet.se
Tel: 0702-60 16 36
Tel till hemmet: 0722-52 22 27
eqblahaken@humanisthemmet.se

Våra HVB-hem i Knivsta

EQ Gredelby
Föreståndare: Britt Qahoush
Tel: 0738-40 40 94
britt@humanisthemmet.se
Tel till hemmet: 0722-52 22 23
eqgredelby@humanisthemmet.se

 

EQ Forsen
Föreståndare: Britt Qahoush
Tel: 0738-40 40 94
britt@humanisthemmet.se
Tel till hemmet: 0760-50 22 26
eqforsen@humanisthemmet.se

Vårt stödboende i Knivsta och Uppsala

EQ Utsluss
Föreståndare: Emilia Akdogan
Tel: 0720-19 22 21
emilia@humanisthemmet.se

Bitr. föreståndare: Filip Snellman
Tel: 0720-10 12 28
filip@humanisthemmet.se

 

Ansvarig för våra familjehem

Emilia Akdogan
Tel: 0720-19 22 21
emilia@humanisthemmet.se